Clinique Chubby Lash Fattening Mascara
28.11.2016 21:00:03 tarihinde Pudra Kokusu Gözde İlter tarafından eklendi.
3775 defa okundu.

Clinique Chubby Lash Fattening Mascara

Hacim, mükemmel tarama ve pigmentasyon...


Clinique Chubby Lash Fattening Mascara

Merhaba,

Gece gece bir mascara yazısı gireyim istedim. Biliyorsunuz ki çeşit çeşit mascara deniyorum. En son tanıştığım mascaram da Clinique Chubby Lash Fattening Mascara. Aslında tamamen tesadüf eseri aldım. Planlanmış bir şey değildi. Hiç araştırmadımda. Bir gün Clinique online sitesine girdim. Mini setler halinde satılan ürünleri vardır ya öyle bir setti  işte buda. Bir adet seyehat boy göz kalemi, orijinal boy Clinique Chubby Lash Fattening Mascara, deneme boy göz altı kreminden oluşan 89 TL olan 181TL değerindeki seti almaya karar verdim. Yanında Deneme boy Clinique 3 Adımlı Cilt Bakım Sistemi seti hediye ettiler (89TL).  Bunlar dışında 7 adet daha hediye ürün ile bir adet makyaj çantası da hediye geldi. Toplamda sadece 118 TL ödedim. Şaka gibi gerçekten.

Gelelim Clinique Chubby Lash Fattening Mascaraya. İlk etapta fırçasını görünce çok sevmemiştim. Genelde plastik fırçalar bana hitap etmiyormuş gibi geliyor. İlk denememde çok performanslı gelmemişti. Fakat şu sıralar çok hoşuma gitmeye başladı. Sıklıkla kullanır oldum. 

Sitesindeki bilgiler şu şekilde;

Göz dolduran dolgunlukta, güçlü ve yoğun kirpikler yalnızca bir maskara uzaklığında. Clinique'in Chubby Maskara'sı kalın fırçası sayesinde dolgun, hacimli ve göz dolduran kirpikler yaratır. Hacimli fırçası kirpiklerinizin hacmini ağırlaştırmadan arttırır.

Benim kirpiklerim kısa ama düz değiller kısa olmalarına rağmen hafif kıvrıklar. Çok hacimli olmasada idare eder durumdalar. Mascaradan beklentim. Normal bir hacim verirken kirpiklerimi uzatabilmesi ve bunu yapış yapış hale getirmeden yapması. Her bir kirpiğinizin boyandıını düşünün işte ozaman hem hacim hem uzunluk sağlanmış oluyor benim açımdan.

Clinique Chubby Lash Fattening Mascara’nın fırçası ne ince, ne kalın, dümdüz bir plastik.  Kirpiklerime uyguladığımda ilk sürüşte bile gayet güzel renk veriyor. Pigmentasyonunu beğendim. Ayrıca topak topak oluşumlar olmuyor. Plastik fırça üzerindeki tırtıklar, dişler oldukça güzel tarıyor. Bazı maskaraların üzerine bile geçebiliyorum. Yapışmaları önlüyor. Hacim vermeside, uzatmasıda benim açımdan fena değil. Mükemmel diyemem, farklı kirpik yapılarındaki etkisini bilemem ama benim için idare ederin üzerinde 100 üzerinden 75 veririm yani.

Bu mascarayı tek almak isterseniz fiyatı 79 TL. Bence bu şekilde set halinde almak her açıdan daha karlı. Heleki benim gibi muhteşem hediyelerle birlikte  denk gelirse şahane!

Umarım faydalı ve açıklayıcı bir yazı olmuştur. Yeni yazılarda görüşmek üzere…

Diğer mascara yazıları:

Deborah Maskara Extraordinary 5 İn 1 Black

Revlon Volume + Lenght Magnified Mascara

 

 

 

Clinique Chubby Lash Fattening Mascara clinique maskara clinique rimel Clinique Chubby Lash Fattening Mascara fiyatı clinique ürünleri Clinique Chubby Lash Fattening Mascara tavsiye Clinique Chubby Lash Fattening Mascara kullananlar Clinique Chubby Lash Fattening Mascara yorumları hacimli kirpikler rimel tavsiyesi mascara tavsiyesi kirpik uzatmaYORUMLAR (0)   Onay Bekleyen (0)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın

YORUM YAZ  


guvenlik

  Editörün Seçtikleri

  Çok Okunanlar  Facebook'ta Biz

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın TARAFSIZ SATINALMA REHBERİ
Bumerang - Yazarkafe
Yemek Tarifleri Bloglar Yarışıyor Blog Etkinliği / Ödüllü Yarışma