Revlon Brow Fantasy Kaş Kalemi ve Kaş Maskarası Kiti
29.11.2016 23:07:25 tarihinde Pudra Kokusu Gözde İlter tarafından eklendi.
3724 defa okundu.

Revlon Brow Fantasy Kaş Kalemi ve Kaş Maskarası Kiti

Revlon Brow Fantasy 2'si bir arada özelliği ile pratik bir ürün.


Revlon Brow Fantasy Kaş Kalemi ve Kaş Maskarası Kiti

Merhaba,

Yine gece gece yazı giresim tuttu. Gündüzlerim çok aksiyonlu, yazma fırsatı bulamıyorum çoğu zaman. Revlon Brow Fantasy Kaş Kalemi ve Kaş Maskarası Kiti incelemesi ile beraberiz.

Son yıllarda kaşları boyama olayı iyice arttı. Hatta daha çok kalıcı dövme olayına geçildi. 3D kıl tekniği ile doğal görünümlü kalıcı kaşları görür olduk. Ben buna cesaret edemeyenlerdenim. Öyleki biraz koyu olacak, biraz kalın olacak diye ödüm kopuyor. Yada çok yapay duracak diye. 

Aslında ben daha çok kaş farı kullanmayı seven biriyim. Çünkü daha doğal duruyor diye düşünüyorum. Bir süre önce Revlon Brow Fantasy Kaş Kalemi ve Kaş Maskarası Kiti dikkatimi çekmişti ama almamıştım. Geçenlerde hazır indirimde iken alıp denemek istedim. 

Kaşlarınızı şekillendirebileceğiniz bir kalem ve tarayıp sabitleyebileceğiniz mascarası ile ikisi  bir arada güzel bir ürün. Bence çantada falan taşımak içinde gayet pratik. Benim gördüğüm Watsons'da 3 rengi vardı. Ben en açık Dark Blond olanı aldım. Sarışın ve açık kumrallara gayet uyumlu.

Kalemi ufak olsada mascara ile birlikte birlikte olduğundan bence yeterli. Ne sürülemeyecek kadar sert, nede yapış yapış olacak kadar yumuşak kıvamda. Tam kararında olmuş. Kaşlarımın doldurulması gereken yerlerine ve keskinleştirmeyi istediğim kaş hatlarıma uyguluyorum. Sonrasında mascarası ile kaşlarımın olduğu yönde tarama yaparak sabitliyorum. Revlon Brow Fantasy'nin fiyatı ben alırken indirimde 17,50 TL falandı sanırım ama normal fiyatı 35TL civarı sanıyorum. Biraz pahalı gibi gelebilir ama bu fiyata hem kaş kalemi hemde mascarayı almış oluyorsunuz. Bence fiyatının hakkını veriyor. Ambalajını da çok sevdim bu arada. Revlon Brow Fantasy kullananlar memnunmu diye bakayım dedim.  Fakat çok fazla inceleme yazısı göremedim ve ürünü sizler için inceledim.

Umarım faydalı ve açıklayıcı bir yazı olmuştur. Kaş renginiz tutuyorsa bence şans vermeniz gereken bir ürün. Yeni yazılarda görüşmek üzere...

Revlon Brow Fantasy Kaş Kalemi ve Kaş Maskarası Kiti revlon kaş maskarası revlon kaş kalemi revlon kaş şekillendirici Revlon Brow Fantasy dark blonde revlon kaç kalemi dark blonde sarışınlara kaş kalemi açık kumral kaş kalemi Revlon Brow Fantasy Kaş Kalemi ve Kaş Maskarası Kiti fiyatı revlon brow fantasy fiyatı revlon brow fantasy kullananlar kaş kalmei tavsiyesi kaş maskarası tavsiyesiYORUMLAR (2)   Onay Bekleyen (0)
Işıl 3 yıl önce
Ben aynı ten ve saç rengine sahibim sizinle ama brunette rengini kullanıyorum daha çok begeniyorum
Yönetici Cevabı:
  ben bunu uyduruyorum kendime.
deryaninsporgunlugu 3 yıl önce
Herhalde ben sürmeyi beceremem.
Yönetici Cevabı:
  bence becerebilirsiniz. bende aynı düşüncedeydim ama gerçekten beğendim bu ürünü hep kullanır oldum.
YORUM YAZ  


guvenlik

  Editörün Seçtikleri

  Çok Okunanlar  Facebook'ta Biz

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın TARAFSIZ SATINALMA REHBERİ
Bumerang - Yazarkafe
Yemek Tarifleri Bloglar Yarışıyor Blog Etkinliği / Ödüllü Yarışma