Kırık Şemsiye Hintli Kızlar Blogger etkinliği
19.12.2016 18:18:14 tarihinde Pudra Kokusu Gözde İlter tarafından eklendi.
1133 defa okundu.

Kırık Şemsiye Hintli Kızlar Blogger etkinliği

Konsepti güzel bir etkinliğin detayları.


Kırık Şemsiye Hintli Kızlar Blogger etkinliği

Merhaba,

Kirik Şemsiye Blogunun Sahibi sevgili Esra'nın daveti ile 10 Aralık'ta kiriksemsiyehintlikizlar etkinliğine katıldım. İnstagramdan bu hashtag ile aratarak tüm etkinlik fotoğraflarını görebilirsiniz.

Etkinlik adından da anlaşılacağı gibi Hint Konseptli plnlanmıştı. Hint elbisesi ayarlayamamış olsamda ellerimdeki hint kınaları, gözümde ki ağır siyah makyaj, ve alnımda kaş üstlerim boyunca yapıştırdığım taşlarla uyum sağlamaya çalıştım. Tüm arkadaşlar gerek kıyafetleri gerekse aksasuarları ile uyum sağlamaya çalışmışlardı. Herbiri birbirinden güzel olmuştu. Secgili Esra ise Hint elbisesi, aksesuarları ve kınalarıyla tam bir hint kızı olmuştu. Tek kelime ile muhteşemdi. Çok yakışmıştı. 

Etkinlikte daha önce bir araya geldiğim arkadaşlarım dışında daha önceden takip ettiğim ama ilk defa tanışma fırsatı bulduğum arkadaşlarda vardı. Hepsini tanımaktan büyük mutluluk duydum. Etkinlik İstanbul'da gerçekleşti. Sadece İstanbul'lu blog yazarları değil farklı illerden de katılım sağlayan kişiler vardı. İstanbul, Niğde, Ankara ve Eskişehir'den (ben) katılım vardı.

Etkinliğimiz İstanbul Yeniköy'de Secret Garden'da gerçekleşti. Şehrin içinde ama gürültüsünden uzak, geniş alanları ve içinde barındırdığı farklı mekanları ile, boğazz manzarasını yukarıdan izleyebileceğiniz hoş bir mekan. Yaz ve bahar aylarında kır düğünleri, sünnet düğünleri, şirket toplantıları, lansmanlar gibi büyük ve özel davetler için mükemmel bir seçim. Bu tarz davetler için 2006'dan beri hizmet veriyorlar. SG, BBQ ve Mr. Meat isimli üç adet de restoranın yer aldığı Secret Garden İstanbul 2012 yılı Ağustos ayı itibariyle yeni ve farklı konseptiyle hizmete açılmış. Asırlık çam ağaçları ile çevrili mekanda yazın açık alanda kışın sıcacık şömineli kapalı mekanında organik serpme kahvaltı keyfinin tadına varacaksınız. 

Etkinliğimiz Brunch olarak gerçekleşti ve Secret Garden, hem organik serpme kahvaltısı, hemde çalışanlarının kalitesiyle tek kelimeyle kusursuzdu. İstanbul'da yaşıyor veya yolunuz düşüyorsa mutlaka görmelisiniz. 

Brunch sırasında fotoğraflar çekinip arkadaşlarla keyifli sohbetler ettik. Ardından Birkaç firma yetkilisi bizleri ürünleri hakkında bilgilendirdi. Bol bol fotoğraf çekindik ve sponsor firmalar tarafından herbirimize verilen ürünleri inceledik. Ürünler ve firmalardan sponsor yazımda ayrıca bahsedeceğim. Şimdiden herbirine çok teşekkür ediyorum. 

Böylelikle güzel bir günün sonuna geldik ve Tabiki Eskişehir'e dönüş başladı. Etkinliklerin en sevdiğim tarafı hem sevdiğin dostlarla bir araya gelebilmek hemde yeni dostlar biriktirip yeni insanlar tanımak. Ben bu işten büyük keyif alıyorum ve umarım nice nice uzun yıllar blogumda yazarım.

Sponsor yazımda görüşmek üzere...

 

Etkinliğe katılan diğer bloggerlar:

https://begendimpaylastim.blogspot.com.tr/

https://pudrakokusu.com

http://www.lerzankaradan.com/

http://kiriksemsiye.blogspot.com.tr/

http://nypdsena.blogspot.com.tr/

http://makyajlikareler.blogspot.com.tr/

http://www.guzellikhemsiresi.com/

http://www.marindentarifler.com/

http://ikikopekbirbebek.blogspot.com.tr/

http://www.lifeofyasmina.com/

kiriksemsiyehintlikizlar blogger etkinliği istanbul blogger etkinliği bloggerlar buluştu blog yazarları etkinlikte blogger event istanbul event blog yazarları bir arada kırık şemsiye blog kırık şemsiye hintli kızlar hintli kızlar etkinliği hitli kızlar hnint konseptiYORUMLAR (1)   Onay Bekleyen (0)
Sena Dursun 3 yıl önce
Seni tekrar görmek güzeldi :)
Yönetici Cevabı:
  seni de canım.
YORUM YAZ  


guvenlik

  Editörün Seçtikleri

  Çok Okunanlar  Facebook'ta Biz

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın TARAFSIZ SATINALMA REHBERİ
Bumerang - Yazarkafe
Yemek Tarifleri Bloglar Yarışıyor Blog Etkinliği / Ödüllü Yarışma