Maybelline The Colossal Go Extreme ! Leather Black Mascara
05.01.2017 22:02:18 tarihinde Pudra Kokusu Gözde İlter tarafından eklendi.
2644 defa okundu.

Maybelline The Colossal Go Extreme ! Leather Black Mascara

Hacim ve uzunluk bence herşey var.


Maybelline The Colossal Go Extreme ! Leather Black Mascara

Merhaba,

Bir süredir kullandığım ve favorim haline gelen Maybelline The Colossal Go Extreme ! Leather Black Mascara'dan bahsetmek istiyorum.

Mascara benim için olmazsa olmaz bir makyaj ürünü. Hiç makyaj yapmayacak olsam dahi bir rimel ile kendimi iyi hissedebiliyorum. Açık tenli olduğum için kirpiklerimde açık renkli. Ayrıca kısa denebilecek bir uzunlukları var. Düz değil hafif kıvrıklar. Mascara sürmediğimde çok soluk görünüyorum. Bir tek mascara ile bakışlarım değişiyor. 

Mascaradan beklentim aşırı kuru veya aşırı ıslak olmamalı. iki durumda sıkıntı veriyor. Kısa kirpiklerimi biraz olsun uzatabilmeli, hacim vererek daha siyah bir görüntü oluşturmalı. Yapış yapış bir görüntü vermemeli. 

En sık aldığım kozmetik ürün mascara. Çünkü bir türlü tam istediğim şeyi bulamıyorum. çoğunu da beğenmeyip bir kenara atıyorum öylece duruyor. Yılladır nedense Maybelline mascarası almamıştım. Saçma sapan bir ön  yargı geliştirmişim kendimce. Maybelline The Colossal Go Extreme ! Leather Black Mascara tüm düşüncelerimi yıktı. Şimdi Maybelline'e ait farklı mascaraları da denemek istiyorum. 

Maybelline The Colossal Go Extreme ! Leather Black Mascara hakkında ilk etapta çok ıslak şeklinde yorumlar yapılmış. Benim aldığımda böyle bir problem yoktu. Sanırım şanslıyım. Fırçası biraz tombik olsada uc kısımları daha dar. Ben bu fırçasın tombikliğinden bir sıkıntı yaşamadım. Alt kirpiklere uygularken biraz dikkali olmak gerekiyor sadece. Kıl fırçalı bir mascara. Ben kıl fırçaları seviyorum. Ancak çok sıkı ve aynı boydaki kıl yapısından hoşlanmıyorum. Kıl fırça olmasına rağmen kılları çok başarılı dizayn edilmiş tüm kirpiklerinizi gayet güzel kavrayıp boyuyor. Yapştırmadan hacim veriyor. Uzatma açısından ise benim kirpik yapıma göre gayet başarılı buldum. Kıvırma açısından da fena değil. Ama ekstra kıvırma gibi bir özelliği yok. 

Çok övülen, pahalı bazı mascaralardan çok farklı diyemeyeceğim. Bence hiç o tarz ürünlere o paraları vermeye gerek yok. Sırf meraktan ve gerçekten böyle inanılmaz etkileri varmı deneyip yorumlayabilmek için alıyorum. Bana wauv varmış bir hikmeti dedirtecek ürün var mı acaba?

Maybelline The Colossal Go Extreme ! Leather Black Mascara gün içinde dökülme yapmıyor. Uzun süre bütünlüğünü koruyabiliyor. Göz makyajı temizleyicilerle kolaylıkla temizlenebiliyor. Bence alın, aldırın mutlaka deneyin.

Umarım faydalı ve açıklayıcı bir yazı olmuştur. Yeni yazılarda görüşme üzere.

Diğer mascara yazıları:

http://www.pudrakokusu.com/91/clinique-chubby-lash-fattening-mascara.html

http://www.pudrakokusu.com/45/deborah-maskara-extraordinary-5-in-1-black.html

Revlon Volume + Lenght Magnified Mascara

Maybelline The Colossal Go Extreme ! Leather Black Mascara maybelline maybelline mascara Maybelline The Colossal Go Extreme ! Leather Black rimel maybelline rimel Maybelline The Colossal Go Extreme ! Leather Black Mascara kullananlar Maybelline The Colossal Go Extreme ! Leather Black Mascara yorum hangi maybelline mascarası en iyi mascaralar uygun fiyatlı mascara en iyi rimel kaliteli uygun fiyatlı mascara Maybelline The Colossal Go Extreme ! Leather Black Mascara fiyatıYORUMLAR (0)   Onay Bekleyen (0)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın

YORUM YAZ  


guvenlik

  Editörün Seçtikleri

  Çok Okunanlar  Facebook'ta Biz

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın

Abone Listesine Kayıt Olmayı Unutmayın TARAFSIZ SATINALMA REHBERİ
Bumerang - Yazarkafe
Yemek Tarifleri Bloglar Yarışıyor Blog Etkinliği / Ödüllü Yarışma